Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - STOLAR KA

DOORPOL Drzwi stalowe LAK (uz) – to nowe drzwi stalowe o grubości 55 mm wypełnione styropianem, malowane metodą natryskową w kolorach antracyt, biały oraz brąz. W komplecie zawiera się skrzydło, ościeżnica pełna oraz próg ...

DOORPOL

Drzwi stalowe LAK (uz) – to nowe drzwi stalowe o grubości 55 mm wypełnione styropianem, malowane metodą natryskową w kolorach antracyt, biały oraz brąz. W komplecie zawiera się skrzydło, ościeżnica pełna oraz próg ocynkowany. Ich zaletą jest stosunkowo niska cena w porównaniu do drzwi okleinowanych o tej samej grubości oraz dużo lepsze parametry w odniesieniu do drzwi technicznych. Stanowią doskonałą alternatywę dla osób poszukujących produktu pośredniego pomiędzy drzwiami technicznymi przeznaczonymi do budynków gospodarczych i przemysłowych, a typowymi drzwiami zewnętrznymi okleinowanymi do pomieszczeń mieszkalnych. W ofercie występują drzwi pełne gładkie oraz szklone Grand i Auriga Slim w dwóch wersjach z ramką inox, a także czarną ramką lakierowaną.

FAKRO

Okno dachowe FTP-V U4 (tuz) – to okno obrotowe z super energooszczędnym, dwukomorowym pakietem szybowym U4. Dzięki zastosowaniu nowego pakietu trzyszybowego uzyskano współczynnik Uw okna o wartości 1,1 W/m2K, który spełnia wymogi Warunków Technicznych na rok 2021. Okno FTP-V U4 to bogato wyposażone okna klasy Profi. Okno ma konstrukcję obrotową z zawiasem umieszczonym w połowie wysokości ościeżnicy. Rozwiązanie to pozwala na pozostawienie skrzydła w pozycji otwartej po obrocie o 180°, co umożliwia wygodne i bezpieczne mycie zewnętrznej szyby. Produkt wyposażony jest w automatyczny nawiewnik V40P, który zapewnia optymalną ilość świeżego powietrza na poddaszu. Klamka Elegant z dwustopniowym mikrouchyleniem umieszczona została w dolnej części skrzydła w celu ułatwienia obsługi.
Zastosowana w oknach Fakro technologia ThermoPro podnosi energooszczędność, zwiększa trwałość, gwarantuje doskonałą szczelność oraz ułatwia montaż okien dachowych. System wzmocnienia konstrukcji okien topSafe podnosi odporność okien dachowych na włamanie.

Schody młynarskie MSP Pivot (tuzw) – doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o ograniczonej ilości miejsca, w których niezbędna jest częsta komunikacja. Świetnie nadają się do domków letniskowych, antresoli lub poddaszy użytkowych. Schody młynarskie to bezpieczne, proste i wygodne rozwiązanie. Schody przystawne MSP Pivot dzięki specjalnej konstrukcji i zastosowaniu lekkiego drewna świerkowego pozwalają na swobodne ich złożenie i korzystanie z przestrzeni wokół schodów w czasie gdy nie są one w użyciu. Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa schody standardowo wyposażono w poręcz, którą można zamontować po lewej lub prawej stronie.

VELUX 

Trzyszybowe okno dachowe GLL (tuz) – energooszczędne, posiadające doskonałe właściwości termoizolacyjne osiągnięto dzięki zastosowaniu nowoczesnych pakietów szybowych składających się z trzech tafli szkła i dwóch komór wypełnionych argonem. Taka konstrukcja pozwoliła osiągnąć współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jedynie 1,1 (W/m2K). Specjalna konstrukcja szyby zapewnia również wysoki stopień pozyskania energii słonecznej z otoczenia – współczynnik przepuszczalności energii całkowitej g równy jest 0,55. Wytrzymały i ciepły profil okienny został wykonany w innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnology™ z klejonego, impregnowanego i lakierowanego drewna sosnowego, połączonego z wysokoizolacyjnym tworzywem EPS. Dodatkowa uszczelka jeszcze lepiej chroni przed stratami ciepła, a także zapewnia wyższą dźwiękochłonność.
W dwóch wersjach otwierania: uchwyt w górnej części skrzydła lub elegancka klamka na dole (typ B). Obydwa warianty wyposażone są w wydajny system wentylacji z filtrem powietrza, która zapobiega przedostawaniu się do domu kurzu i owadów.

Trzyszybowe okno dachowe GLU (tuz) – energooszczędne, polecane do kuchni i łazienek. Elegancki profil okienny został wykonany w innowacyjnej technologii ThermoTechnology™ – rdzeń z drewna modyfikowanego termicznie pokryto ciśnieniowo odpornym na wodę poliuretanem pomalowanym na biało. Inaczej niż w przypadku okien z PCV, poliuretanowa konstrukcja jest uformowana w jednej części. Jego naroża są gładkie i bez połączeń, przez co nie gromadzi się na nich wilgoć, kurz i brud.
Doskonałe właściwości termoizolacyjne osiągnięto dzięki zastosowaniu nowoczesnych pakietów szybowych składających się z trzech tafli szkła i dwóch komór wypełnionych argonem. Taka konstrukcja pozwoliła osiągnąć współczynnik przenikalności cieplnej Uw równy jedynie 1,1 (W/m2K). Dodatkowa uszczelka jeszcze lepiej chroni przed chłodem i stratami ciepła, a także zapewnia wyższą dźwiękochłonność. Specjalna konstrukcja szyby zapewnia również wysoki stopień pozyskania energii słonecznej z otoczenia – współczynnik przepuszczalności energii całkowitej g równy jest 0,55.
Dostępne w wersji otwieranej uchwytem w górze skrzydła. Okno wyposażone jest w wydajny system wentylacji z filtrem powietrza, która zapobiega przedostawaniu się do domu kurzu i owadów.

Poprzedni

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - INSTALACJE, ODWODNIENIA

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - INSTALACJE, ODWODNIENIA
Następny
Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - BRAMY, OGRODZENIA

Nowości budowlane dostawców PSB - 2017 - BRAMY, OGRODZENIA